• Nijverdal 0548 - 638810 | Wierden 0546 - 571693

De jury van Het mooiste kiekje stelt zich voor!

709 398 Stichting De Welle

Met trots stellen wij de jury van Het mooiste kiekje voor! Aan het eind van het project (begin april) worden alle foto’s onder de loep genomen door een jury bestaand uit fotografen uit onze gemeentes. (Hans Hodes uit Enter, Mike Rikken uit Nijverdal en Rob Nijhuis uit Wierden). Zij bepalen welke deelnemers het allermooiste kiekje gemaakt heeft en stellen mooie prijzen ter beschikking. Om de kans op het allermooiste kiekje te vergroten, geeft de jury door middel van een aantal filmpjes tips om een technisch goede foto te maken. Deze zullen in de aankomende weken online komen op onze sociaal media kanalen. Naast de winnende foto van dit project die aan het eind door de jury gekozen zal worden delen we per thema ronde een aanmoedigingsprijs uit middels een loting. We zien uw mooiste kiekje graag tegemoet!