
Ga mee een blokje om!
https://www.stichtingdewelle.nl/wp-content/uploads/2025/06/blokje-om.png 406 322 Stichting De Welle Stichting De Welle https://www.stichtingdewelle.nl/wp-content/uploads/2025/06/blokje-om.pngHeeft u moeite met lopen, gebruikt u een rollator of vindt u het gewoon gezellig om met anderen een stukje te wandelen? Sluit dan aan bij de toegankelijke wandeling op maandag 30 juni!
De Welle organiseert deze middag samen met FysioCentrum Nijverdal en Scootmobiel Service Nijverdal een laagdrempelige wandelactiviteit voor iedereen die graag in beweging blijft, maar dat liever niet alleen doet.
Wat kunt u verwachten?
We starten om 14.00 uur bij FysioCentrum Nijverdal. Onder begeleiding van leefstijlcoaches van De Welle wandelen we een korte, aangepaste route. Er wordt rekening gehouden met ieders tempo en we pauzeren indien nodig. Na afloop staat de koffie en thee voor u klaar.
Een fysiotherapeut legt uit waarom bewegen belangrijk is en hoe dit bijdraagt aan uw gezondheid en balans. Bovendien is Scootmobiel Service Nijverdal aanwezig voor een gratis rollatorcheck. Kleine reparaties worden direct uitgevoerd.
Praktische informatie:
Startlocatie: FysioCentrum Nijverdal
Datum: Maandag 30 juni
Tijd: 14.00 – 15.30 uur
Vragen? Mail naar leefstijlcoaches@stichtingdewelle.nl of bel 0548-638810 (op werkdagen tussen 09.00 en 12.30 uur)
Aanmelden is niet nodig, iedereen is van harte welkom.
Gelijk doorwandelen?
Sluit dan gerust eens aan bij de volgende wandelingen:
Dinsdag
• Kuier deur ’t Centrum | 9.30 – 11.00 | 1–3 km
Bendien Smitshof 38, Nijverdal
• Kuier deur Hellendoorn | 13.30 – 15.00 | 2–4 km
De Eik, Woertheweg 24, Hellendoorn
Woensdag
• Sjokken door De Blokken | 9.00 – 10.30 | 2–5 km
De Blokkendoos, Godfried Bomansstraat 28, Nijverdal
Donderdag
• Kuier deur Kruidenwijk | 14.30 – 16.00 | 2–4 km
Kulturhus Kruidenwijk, Kuperserf 43, Nijverdal
- Posted In:
- Actief blijven
- Agenda
- Hellendoorn
- Nieuws
- Startpagina