
HET TAALCAFÉ AAN HET VRIJWILLIGERSWERK!
https://www.stichtingdewelle.nl/wp-content/uploads/2018/05/taalcafe-31-oktober-2017_100px.jpg 1000 750 Stichting De Welle Stichting De Welle https://www.stichtingdewelle.nl/wp-content/uploads/2018/05/taalcafe-31-oktober-2017_100px.jpgDinsdag 29 mei van 16.00-17.00 uur is er weer een Taalcafé. Men is van harte welkom bij Stichting De Welle (aan de achterkant van het gemeentehuis). De toegang is gratis.
Het Taalcafé is speciaal voor mensen met Nederlands als tweede taal. In een groep worden diverse onderwerpen besproken. Deze maand gaan we praten over vrijwilligerswerk. Om te kijken welk vrijwilligerswerk bij je past, doen we een test. De koffie en thee staan voor je klaar dus kom gezellig een uur Nederlands praten.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Yvonne Posthuma, Coördinator Taalpunt Nijverdal, 638807, y.posthuma@stichtingdewelle.nl .