
Meld je aan voor ‘Stem van de Jongeren’
https://www.stichtingdewelle.nl/wp-content/uploads/2025/05/h-e1747232787870-1024x562.jpg 1024 562 Stichting De Welle Stichting De Welle https://www.stichtingdewelle.nl/wp-content/uploads/2025/05/h-e1747232787870-1024x562.jpgJongeren uit de gemeenten Hellendoorn en Wierden krijgen de kans om hun stem te laten horen in de nieuwe documentaire ‘Stem van de Jongeren’. In dit bijzondere project vertellen zij hun eigen verhaal, begeleid door de ervaren documentairemaker Yannic Nierkens.
Wie tussen de 12 en 25 jaar oud is en iets wil delen over zijn of haar leven, dromen of uitdagingen, wordt van harte uitgenodigd om zich aan te melden.
Deelnemers leren niet alleen de basisprincipes van filmen, interviewen en storytelling, maar werken ook actief mee aan een professioneel eindproduct. Daarnaast zijn er workshops op het gebied van film, video en geluid, waarin ruimte is voor persoonlijke ontwikkeling en talentontdekking.
Het project geeft jongeren de ruimte om in beeld te brengen wat hen bezighoudt en wat er speelt in hun leven. Wat zou meer aandacht mogen krijgen? Door het zelf in beeld te brengen, krijgen zij de kans om het publiek mee te nemen in hun verhaal.
Aanmelden voor deelname kan tot 1 juli 2025 door een e-mail te sturen naar c.dogan@stichtingdewelle.nl.
- Posted In:
- Agenda
- Hellendoorn
- Jongeren nieuws
- Nieuws
- Startpagina
- Wierden