Iedereen op eigen wijze bij het Vitaliteitsfestival
Op donderdag 24 september 2026 organiseert De Welle het Vitaliteitsfestival in de bibliotheek van Wierden. Van 16.00 tot 19.00 staat alles in teken van gezondheid, beweging en vitaliteit. De toegang is gratis en iedereen is welkom.
Bezoekers kunnen zich laten inspireren door beweeglessen, meedoen aan gezondheidstesten en in gesprek gaan met lokale professionals en verenigingen. Uiteraard is er ook ruimte voor ontmoeting met een kop koffie of thee. Tegelijkertijd is er ook een Vrijwilligersfair in het Gemeentehuis van Wierden. Hier bieden lokale vrijwilligersorganisaties informatie aan en is er genoeg te ontdekken op het gebied van vrijwilligerswerk.
Het Vitaliteitsfestival is de plek om op een laagdrempelige en op je eigen manier aan je vitaliteit te werken en nieuwe dingen te ontdekken.
Praktische informatie
- Datum: donderdag 24 september
- Tijd: 16.00 – 19.00 uur
- Locatie: Bibliotheek Wierden
Op de pagina van het Vitaliteitsfestival staat een overzicht van alle aanbieders die aanwezig zijn. Klik hier om deze te bekijken.
Dit evenement wordt georganiseerd door De Welle in samenwerking met de Bibliotheek, de werkgroep Dementie, de Kerngroep Eenzaamheid en de gemeente Wierden.